Nowoczesny projekt mebli ogrodowych może być idealnym sposobem na odświeżenie przestrzeni na zewnątrz. Może dać nowe spojrzenie na Twój ogród i sprawić, że poczujesz się przyjemniej. Projekt tych elementów jest często bardzo minimalistyczny, z czystymi liniami i jasną paletą kolorów. Często są one również wykonane z trwałych materiałów, które nie tylko będą dobrze wyglądać, ale także posłużą przez wiele lat. Istnieje wiele różnych rodzajów nowoczesnych projektów zestawów ogrodowych, które można wykorzystać do odświeżenia przestrzeni na zewnątrz. Te projekty są zwykle wykonane z trwałych materiałów, takich jak metal, drewno i plastik.

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey

Narożnik jadalniany Trivento z wysokim stołem to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Składa się z narożnika składającego się z 4 modułów, fotela, dwóch puf oraz wysokiego stołu jadalnianego. W zależności od umiejscowienia środkowego modułu mamy do wyboru sofy narożne lewo- lub prawostronne. Do produkcji sofy narożnej Trivento użyto najwyższej jakości technorattanu: jest ona tkana na aluminiowym stelażu, a grube poduszki można łatwo wyjąć z pokrowca, gdy zechcemy je wyprać lub zmienić ich kolor. Elegancji i wygody całemu zestawowi dodają kształty oparć, które odpowiednio tworzą przestrzeń dla ramion, oraz szerokie podłokietniki, które doskonale sprawdzają się podczas korzystania z mebli technorattanowych w pozycji siedzącej, ponieważ nie ograniczają ruchów; nie tylko wyglądają lepiej, ale też sprawiają, że korzystanie z nich jest wygodniejsze niż kiedykolwiek! mebel jest delikatnie zaokrąglony na obu końcach, dzięki czemu jeszcze lepiej prezentuje się w otwartych przestrzeniach.

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey

Wyświetl szczegóły

Łóżko okrągłe ogrodowe Monza szare

Okrągła leżanka to świetna propozycja dla klientów, którym zależy na dużym i wygodnym miejscu w ogrodzie. Łóżko ogrodowe z podwyższonym kręgiem ma okrągły kształt i wymiary 160 x 145 cm. Dzięki temu może być noszone do domowego basenu, aby stworzyć miejsce na leżakowanie lub opalanie się, czy te to publicznych pomieszczeń takich jak baseny lub spa.

Łóżko okrągłe ogrodowe Monza szare

Wyświetl szczegóły

Meble ogrodowe modułowe technorattan podnoszony stolik Nilamito VIII Grey & Grey

Meble z technorattanu do ogrodu Nilamito VIII Grey & Grey to wygodny i funkcjonalny zestaw mebli do ogrodu lub na taras. Komplet składa się 7 modułów: dwóch narożnych, trzech środkowych oraz pufa. Każdy element można używać niezależnie od siebie lub połączyć je wedle potrzeb - możesz kupować ich całe mnogo-ple albo dopiero podczas dalszej rozbudowanej instalacji. Meble z technorattanu to meble modułowe. Ich wytrzymałość i lekkość sprawia, że mogą być przestawiane każdy czas ich ustawienia. Technorattan ma ten sam efekt jak rattan - odporna na wilgoci i promieniowanie UV oraz działanie temperatur (od -25 do +75 stopni), co powoduje, ze może się go używać w ogródku niemal bez polemiki. Stolik posiada blat ze srebra hartowanego o grubości 5mm- poruszać taki stolik ważnym aspektem może być gorąca herbatka lub kawa!

Meble ogrodowe modułowe technorattan podnoszony stolik Nilamito VIII Grey & Grey

Wyświetl szczegóły

Duży narożnik wypoczynkowy na taras z okrągłym stolikiem i fotelem Emerald grey

Duży narożnik z okrągłym stołem i fotelem to mebel, który został zaprojektowany w unikalny sposób. Od klasycznych produktów ogrodowych różni się nowoczesnym stylem, który sprawia, że produkt ten można zaaranżować we współczesnych miejscach, takich jak miejskie tarasy czy hotelowe loggie. Ta narożna sofa wyróżnia się szarą kolorystyką i dużą ilością miejsca - 229 cm długości z jednej strony i 229 cm długości z drugiej strony, a jej całkowita wysokość wynosi 70 cm. Dzięki dodatkowemu fotelowi, który jest dostępny, zyskasz kolejne miejsce, gdzie możesz usiąść wokół praktycznego okrągłego stołu dzięki funkcji fotela!

https://meblobranie.pl/duzy-naroznik-wypoczynkowy-z-okraglym-stolikiem-i-fotelem-emerald-grey.html

Wyświetl szczegóły

 

O mnie